lifemin

Різкі зміни настрою,
дратівливість

lifemin

Припливи,
підвищена пітливість

lifemin

Епізодична відсутність
концентрації уваги

lifemin

Сильна раптова
втома

lifemin

Порушення сну,
безсоння

lifemin

Сухість інтимної зони,
зниження лібідо

lifemin

Головний біль
через стрес

lifemin

Перепади
тиску

lifemin-decore-item

ФІЗІОЛОГІЧНІ СИМПТОМИ

Припливи жару
Підвищена пітливість
Головний біль через стрес
Сухість інтимної зони
Перепади тиску
Ризик виникнення остеопорозу

ПСИХОЕМОЦІЙНІ СИМПТОМИ

Депресивні стани, тривожність
Різкі зміни настрою,
підвищена дратівливість
Епізодич на відсутність
концентрації уваги
Сильна раптова втома
Порушення сну, безсоння
Зниження лібідо

Для жінок з вираженими ФІЗІОЛОГІЧНИМИ симптомами клімаксу

lifemin

Лайфемін® негормональний комплекс рослинних екстрактів, який сприяє зменшенню симптомів менопаузи: припливи жару, підвищена пітливість, сухість інтимної зони, ризик виникнення остеопорозу, дратівливість, різкі зміни настрою.

Для жінок з вираженими ФІЗІОЛОГІЧНИМИ та ПСИХОЕМОЦІЙНИМИ симптомами клімаксу

lifemin

Лайфемін® ІНТЕНС посилена формула рослинних екстрактів, що добре усуває фізіологічні симптоми клімаксу, і більше того, завдяки екстракту шафрану, сприяє покращенню настрою, тривалості та якості сну, зниженню симптомів депресії, тривожності та втомлюваності.

Реклама дієтичної добавки «Лайфемін®»/ «LIFEMIN®», капсули №30. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 31.08.2018 року №602-123-20-2/37432. ТУ У 10.8-34414427-014:2017. «Лайфемін® ІНТЕНС»/ «LIFEMIN® INTENSE», капсули №30. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 14.12.2022 року №12/2-18-2/8110. ТУ У 10.8-34414427-014:2017 Не є лікарським засобом. Не є замінником повноцінного раціону харчування. Має протипоказання. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з текстом етикетування на упаковці та листку-вкладиші всередині. Не застосовувати при індивідуальній непереносимості до будь-якого з компонентів (алергічні реакції). Продукт не призначений для самостійної діагностики чи лікування. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Виробник: ТОВ «ПРОФАРМА ПЛАНТ», просп. Перемоги, буд. 91, м. Київ, Україна, 03115.