ЛАЙФЕМІН® Інтенс

Лайфемін® Інтенс – це рослинна формула на основі запатентованих та досліджених екстрактів – Lifenol® (Франція) та Affrontm (Іспанія) для зменшення проявів клімактеричного синдрому та покращення психоемоційного стану.

  • припливи жару
  • надмірна пітливість
  • різкі зміни настрою, поганий настрій
  • нервова збудливість та дратівливість
  • порушення сну
  • прояви депресії
  • раптова втома
  • подразнення та сухість інтимної зони

Лайфемін® Інтенс знижує втомлюваність, симптоми депресії, прояви штучної менопаузи, сприяє покращенню настрою, розумової діяльності, підвищенню концентрації уваги.

lifemin-decore-item

Склад Лайфемін® Інтенс

img

Lifenol®, патентований
екстракт хмелю

Humulus lupulus –
67 мг

img

Шафран, екстракт рилець
Crocus Sativus L. – 28 мг,
в т.ч. Affrontm – 14 мг

img

Дикий ямс,
екстракт кореню

Dioscorea villosa –
80 мг

img

Дудник китайський,
екстракт кореню

Angelica sinensis –
50 мг

img

Пуерарія лопастна,
екстракт кореню

Pueraria lobata –
50 мг

lifemin-decore-item

Доведено4

знижує поганий настрій та періодичний стрес

Лауреат
премії США5

«Інгредієнт для когнітивного здоров’я 2020»

Вироблено
в Іспанії

Екстракт шафрану сприяє зниженню симптомів депресії,
тривожності, покращенню настрою, тривалості
та якості сну

lifemin-decore-item
lifemin
lifemin intense

4Lopresti AL, Smith SJ. The Effects of a Saffron Extract (Affron®) on Menopausal Symptoms in Women during Perimenopause: A Randomised, Double-Blind, Placebo-Controlled Study. J Menopausal Med. 2021 Aug;27(2):66-78.
5Електронне джерело https://www.nutraingredients-usa.com/Article/2020/06/29/NutraIngredients-USA-Awards-2020-Winners-Revealed (дата останнього перегляду 05.06.2023). Affrontm є зареєстрованою торговою маркою Pharmactive Biotech Products, S.L.U. (Фармактив Біотек Продактс, С.Л.Ю.). LIFENOL® є зареєстрованою торговою маркою Naturex (Натюрекс). Реклама дієтичної добавки «Лайфемін® ІНТЕНС»/ «LIFEMIN® INTENSE», капсули №30. Не є лікарським засобом. Не є замінником повноцінного раціону харчування. Має протипоказання. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з текстом етикетування на упаковці та листку-вкладиші всередині. Не застосовувати при індивідуальній непереносимості до будь-якого з компонентів (алергічні реакції). Продукт не призначений для самостійної діагностики чи лікування. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 14.12.2022 року №12/2-18-2/8110. Виробник: ТОВ «ПРОФАРМА ПЛАНТ», просп. Перемоги, буд. 91, м. Київ, Україна, 03115. ТУ У 10.8-34414427-027:2022