Питання-Відповіді

Причини виникнення клімаксу?

Основна причина клімаксу – зменшення вироблення жіночих статевих гормонів, в першу чергу, естрогенів. Початок розвитку даного періоду обумовлений як генетичними (сімейний анамнез по жіночій лінії) так і зовнішніми (екологія, наявність шкідливих звичок, якість харчування, психо-емоційний стан жінки) факторами.

Чи можна вилікувати клімакс?

Клімакс не є хворобою. Це нормальний фізіологічний процес перебудови функціональних систем жіночого організму, що є новим періодом/етапом в житті жінки. Кожна жінка проживає цей період по різному та з різною інтенсивністю проявів симптомів. Для підвищення адаптації у цей особливий період та для зменшення проявів симптомів рекомендований прийом спеціальних препаратів. Таким є Лайфемін капсули – він на основі рослинних екстрактів, що сприяє зменшенню припливів, підвищеної пітливості, дратівливості, порушень сну та дискомфорту інтимної зони.

В якому віці бажано приймати Лайфемін?

Еталонного віку, з якого рекомендований прийом Лайфемін капсули немає. Початок клімаксу приходиться на різний вік і залежить від індивідуальних особливостей організму жінки та багатьох сукупних факторів. Тому прийом Лайфемін капсули рекомендований при появі симптомів клімаксу (припливи, підвищена пітливість, порушення сну, дратівливість, порушення сну, сухість та дискомфорт інтимної зони).

Чи викликає Лайфемін залежність?

Прийом Лайфемін капсули не викликає залежності або ж звикання. Лайфемін капсули є дієтичною добавкою на основі рослинних екстрактів.

Чи змінювалася упаковка Лайфемін?

Так, упаковку було змінено у квітні 2018 року. В старому варіанті капсули були поміщені в блістер, по 15 капсул на блістері. Нова упаковка – банка, 30 капсул з вторинною упаковкою, дизайн якої залишився незмінним.

Чи позбавляє Лайфемін капсули симптому сухості інтимної зони?

Комбінований склад Лайфемін капсули забезпечує зменшення подразнення та сухості інтимної зони. Крім того, існує форма випуску свічки Лайфемін інтим комфорт, які зволожують інтимну зону, зменшують сухість та дискомфорт.

Чи містить Лайфемін гормони?

Лайфемін капсули не містить гормонів. До складу входить 5 рослинних екстрактів та перлинний порошок.

Як швидко можуть зникнути припливи після початку прийому Лайфемін капсули?

Швидкість настання ефекту залежить від індивідуальних особливостей організму жінки. Як правило, полегшення настає вже на 5-7 день прийому. В окремих випадках симптоми зменшуються значно пізніше, іноді після 3 тижнів застосування.

Який мінімальний курс застосування Лайфемін капсули?
Чи можна приймати тривалий період?

Рекомендований курс прийому Лайфемін капсули складає 1 місяць. Капсули Лайфемін можна застосовувати і довше цього періоду без перерви. Проте рішення про максимальну тривалість застосування має приймати лікар.

1 В.І. Пирогова, С.О. Шурпяк, А.Г. Місюра «Корекція якості життя жінок перименопаузального періоду», Здоров’я жінки №10(56)/2010.
6 Рекомендації щодо способу життя та харчування жінок із клімактеричним синдромом | Журнал "Фармацевт Практик", 08/08/2018.
Tobie de Villiers, T.F. Tatarchuk. National consensus on the management of patients in menopause.
Реклама дієтичної добавки «Лайфемін®»/ «LIFEMIN®», капсули №30 та «ЛАЙФЕМІН® ОСТЕО» / «LIFEMIN® OSTEO» капсули №60. Не є лікарським засобом. Не є замінником повноцінного раціону харчування. Має протипоказання. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з текстом етикетування на упаковці та листку-вкладиші всередині. Не застосовувати при індивідуальній непереносимості до будь-якого з компонентів (алергічні реакції). Продукт не призначений для самостійної діагностики чи лікування. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 31.08.2018 року №602-123-20-2/37432. Виробник: ТОВ «ПРОФАРМА ПЛАНТ», просп. Перемоги, буд. 91, м. Київ, Україна, 03115. ТУ У 10.8-34414427-014:2017