Замовити в аптеці

В житті кожної жінки настає момент, коли вона стикається з клімаксом. І завжди це дуже невчасно. Адже коли жінці за 45, вона вже знайшла себе, реалізувалась у кар’єрі, виховала дітей, які вже стали самостійними.

І коли нарешті можна відчути свободу і новий смак життя, приділити час собі, займатися тим, для чого не вистачало часу раніше, приходить він…клімакс. Без запрошення і без попередження.

СИМПТОМИ

Клімакс, як правило, приходить не сам, а з купую надокучливих та неприємних симптомів:

1

ПРИПЛИВИ ТА ПІДВИЩЕНА ПІТЛИВІСТЬ

2

ЧАСТІ ЗМІНИ НАСТРОЮ ТА ПІДВИЩЕНА ДРАТІВЛИВІСТЬ

3

ПОРУШЕННЯ СНУ ТА НЕРВОВА ЗБУДЛИВІСТЬ

4

СУХІСТЬ ІНТИМНОЇ ЗОНИ ТА ЗНИЖЕННЯ ЛІБІДО

Про продукт

Lifemin

Роками набута звичка терпіти фізіологічний дискомфорт, притаманний лише жінкам (болючі місячні, вагітність та пологи), змушує жінку також терпіти і неприємні симптоми клімаксу, відмовляючи собі у нових можливостях та яскравих враженнях.

На щастя, сучасні жінки можуть дозволити собі не марнувати час на клімакс та насолоджуватися життям на 100% завдяки фітокомплексу Лайфемін.

Лайфемін - це фітокомплекс який завдяки багатству рослинних екстрактів допомагає усунути фізичні та емоційні прояви клімаксу.

recommendation-icon 1

РЕКОМЕНДАЦІЇ
ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Рекомендовано вживати з метою зменшення проявів клімактеричного синдрому: припливи, дратівливість, різкі зміни настрою, депресивні стани, подразнення та сухість зовнішніх статевих органів, при загрозі менопаузального остеопорозу.

recommendation-icon 2

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
ТА РЕКОМЕНДОВАНІ ДОЗИ:

Вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі на добу незалежно від прийому їжі. Курс застосування визначається індивідуально. Перед застосуванням необхідна рекомендація лікаря.

recommendation-icon 3

ПРОТИПОКАЗАННЯ
ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та лактація, естрогенозалежні злоякісні новоутворення.

recommendation-icon 4

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ДО
ЗАСТОСУВАННЯ:

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного харчування.

 • Основна причина клімаксу – зменшення вироблення жіночих статевих гормонів, в першу чергу, естрогенів. Початок розвитку даного періоду обумовлений як генетичними (сімейний анамнез по жіночій лінії) так і зовнішніми (екологія, наявність шкідливих звичок, якість харчування, психо-емоційний стан жінки) факторами.

 • Клімакс не є хворобою. Це нормальний фізіологічний процес перебудови функціональних систем жіночого організму, що є новим періодом/етапом в житті жінки. Кожна жінка проживає цей період по різному та з різною інтенсивністю проявів симптомів. Для підвищення адаптації у цей особливий період та для зменшення проявів симптомів рекомендований прийом спеціальних препаратів. Таким є Лайфемін капсули – він на основі рослинних екстрактів, що сприяє зменшенню припливів, підвищеної пітливості, дратівливості, порушень сну та дискомфорту інтимної зони.

 • Еталонного віку, з якого рекомендований прийом Лайфемін капсули немає. Початок клімаксу приходиться на різний вік і залежить від індивідуальних особливостей організму жінки та багатьох сукупних факторів. Тому прийом Лайфемін капсули рекомендований при появі симптомів клімаксу (припливи, підвищена пітливість, порушення сну, дратівливість, порушення сну, сухість та дискомфорт інтимної зони).

 • Прийом Лайфемін капсули не викликає залежності або ж звикання. Лайфемін капсули є дієтичною добавкою на основі рослинних екстрактів.

 • Так, упаковку було змінено у квітні 2018 року. В старому варіанті капсули були поміщені в блістер, по 15 капсул на блістері. Нова упаковка – банка, 30 капсул з вторинною упаковкою, дизайн якої залишився незмінним.

 • Комбінований склад Лайфемін капсули забезпечує зменшення подразнення та сухості інтимної зони. Крім того, існує форма випуску свічки Лайфемін інтим комфорт, які зволожують інтимну зону, зменшують сухість та дискомфорт.

 • Лайфемін капсули не містить гормонів. До складу входить 5 рослинних екстрактів та перлинний порошок.

 • Швидкість настання ефекту залежить від індивідуальних особливостей організму жінки. Як правило, полегшення настає вже на 5-7 день прийому. В окремих випадках симптоми зменшуються значно пізніше, іноді після 3 тижнів застосування.

 • Рекомендований курс прийому Лайфемін капсули складає 1 місяць. Капсули Лайфемін можна застосовувати і довше цього періоду без перерви. Проте рішення про максимальну тривалість застосування має приймати лікар.

Забудь про клімакс

ЗLifemin

Лайфемін - препарат при клімаксі

Фізіологічний клімакс - природній процес поступового згасання функції репродуктивних органів, який настає в 45-55 років. Але, оскільки цей період пов'язаний з серйозною гормональною перебудовою, він так чи інакше відбивається на самопочутті жінки. Ступінь тяжкості симптомів клімаксу у кожної пацієнтки індивідуальний. Час настання клімактеричного періоду і стан під час нього багато в чому залежить від способу життя і стану здоров'я, особливо репродуктивного. Впливають на перебіг клімаксу і спадкові фактори: у матері та доньки майже завжди схожі симптоми.

В основному гормональна перебудова при клімаксі зачіпає такі системи організму:

 • репродуктивну - в першу чергу, так як саме поступове згасання функції яєчників - причина «великих змін»; через це може відчуватися зниження лібідо, сухість слизової статевих органів і дискомфорт при статевому акті;
 • серцево-судинну - це виражається приливами, відчуттям жару;
 • опорно-рухову - втрата м'язової маси, витончення кісток;
 • нервова - депресія, безсоння, дратівливість;
 • видільна - прискорене сечовипускання або нетримання.

При яскраво виражених неприємних симптомах клімаксу застосовується замісна гормональна терапія, проте вона має ряд протипоказань. У разі неможливості її застосування у звичайних випадках призначають фітогормональної препарати, що містять рослинні аналоги естрогенів. Таким препаратом і є Лайфемін. В його складі зібрано екстракти лікарських рослин, які містять фітоестрогени. Вони діють не так швидко, як ЗГТ, але і не мають побічних ефектів, а протипоказань до них набагато менше.

Засіб від припливів жару при клімаксі

Раптові припливи жару пов'язані з реакцією деяких нейрональних систем, чутливих до рівня естрогенів; їх зниження «розбалансує» роботу судин і нервової системи. Як наслідок - дратівливість, припливи до голови, серцебиття, безсоння. Частота і інтенсивність приливів залежить і від амплітуди гормональних коливань, і від стану здоров'я. Тому кожна жінка переживає клімакс по-різному: одні відчувають всього кілька припливів на добу, інших же вони можуть мучити десятки разів на дню. Полегшити цей стан допомагають препарати, що містять естрогени або фітоестрогени - кожній пацієнтці їх підбирає гінеколог-ендокринолог.

Як полегшити припливи при менопаузі?

Дефіцит естрогенів - основний фактор виникнення припливів. Але крім нього, існують ще й непрямі фактори, здатні посилити їх інтенсивність. До них відносяться:

 • коливання рівня цукру в крові;
 • висока температура повітря або різкий температурний перепад;
 • гостра їжа з «гарячими» спеціями;
 • зловживання кофеїном;
 • запори;
 • зневоднення;
 • стресові ситуації;
 • гіподинамія.

Таким чином, полегшити припливи допоможе зміна деяких звичок у харчуванні та способі життя:

 • обмежити прості вуглеводи (солодощі, смажену картоплю, фастфуд) - це знизить амплітуду коливань рівня цукру в крові;
 • у спеку носити з собою віяло і термальну воду, а восени і взимку - одягатися по погоді;
 • уникати гострих, перчених страв;
 • відмовитися від кави або пити виключно вранці не більше 1 чашки в день;
 • пити не менше 2 літрів води на добу;
 • підвищити стресостійкість;
 • збільшити фізичну активність - навіть піші прогулянки по 30-40 хвилин в день будуть корисними.

І пам'ятайте: клімакс - не хвороба! Уважне і дбайливе ставлення до себе допоможе пережити «пору великих змін» благополучно.