Блог про симптоми жіночого клімаксу

Чим корисний: Хміль, Дикий Ямс, Пуерарія лопастна, Циміцифуга, Дудник китайський, Перлинний порошок

Хміль

Хміль поширений майже скрізь у помірному кліматичному поясі та вже багато віків відомий як джерело фітоестрогенів, необхідних для боротьби з гормональним дисбалансом. Зокрема, шишки хмелю ефективні проти симптомів клімаксу та порушення менструального циклу. Екстракт хмелю містить лайфенол – фітоестроген, застосування якого сприяє усуненню неприємних симптомів, особливо припливів та підвищеної пітливості.

Лайфемін містить стандартизований екстракт хмелю, кількість лайфенолу в якому вимірено та науково...


Клімакс? Спокій - тільки спокій або Підкажемо, як позбутися від неприємних симптомів клімаксу

Клімакс? Спокій - тільки спокій або Підкажемо, як позбутися від неприємних симптомів клімаксу

Клімакс (монопауза) – це один з періодів життя жінки, для якого характерно зниження вироблення естрогену і» відключення " дітородної функції. Це природний процес і не є захворюванням.

Припливи і відливи – чому різна інтенсивність

У кожної жінки цей особливий період проходить по-різному. Для когось він проходить практично непомітно, лише повна відсутність менструації свідчить про настання менопаузи. А ось у інших період клімаксу може супроводжуватися неприємними фізичними симптомами, які можуть провокувати і емоційний дискомфорт...


Як і в скільки років починається клімакс

Як і в скільки років починається клімакс

Говорячи про клімакс, мають на увазі фізіологічні зміни в організмі жінки, пов'язані зі зменшенням вироблення гормону естрогену. В певний період її життя функції яєчників починають згасати, тому що підходить до завершення відведений природою кількість фолікулів в них. Тому знижується, а потім і зовсім припиняється вироблення жіночих гормонів, а значить, більше не відбувається щомісячна овуляція. У зв'язку з цим втрачається здатність до зачаття і...


Приливи під час клімаксу

Приливи під час клімаксу

Менопауза-один з етапів в житті жінки, який характеризується зниженням вироблення гормону естрогену. Сам по собі він не є захворюванням, але супроводжується низкою неприємних фізичних, а також емоційних проявів.

Одним з показників настання менопаузи є так звані припливи. Вони істотно ускладнюють стан жінки в цей і без того непростий час. Варто дізнатися більше про природу цього явища, щоб знайти можливість переносити його з найменшим дискомфортом.

...

Головна біль при клімаксі - треба прийняти міри

Головна біль при клімаксі - треба прийняти міри

Клімакс – не найприємніший з періодів в житті жінки. Надихає, звичайно, те, що цей період тимчасовий і неприємні симптоми, пов'язані з періодом менопаузи, будуть ставати менш інтенсивними.

Головний біль при клімаксі – це один з можливих симптомів. Як допомогти собі впоратися з неприємними симптомами, припливами спека, що переходять в озноб, підвищене потовиділення і головний біль – в тексті.

Чи завжди головний біль-супутниця клімаксу...


Невже це клімакс? Перші ознаки

Невже це клімакс? Перші ознаки

Щоб зрозуміти, що у жінки почався клімакс, Треба знати основні ознаки і симптоми цієї вікової зміни.

Що таке клімакс і коли починається?

Клімакс (менопауза) - це період в житті жінки, який характеризується зниженням вироблення естрогену і «виключенням» дітородної функції. Цей процес природний і не є захворюванням. Така нестача може бути не тільки віковою. Хоча, за статистикою, початок клімаксу пов'язано саме з віком жінки і...